Košarkaške prvake svijeta u Njemačkoj je dočekalo oko 1000 ljudi

SRBIJA je organizirala svečani doček za Novaka Đokovića, osvajača US Opena, europske prvake u košarci tri na tri i košarkašku reprezentaciju, koja je na Svjetskom prvenstvu osvojila srebrnu medalju. Zlatna njemačka reprezentacija dočekana je jučer u Frankfurtu. Doček je bio puno skromniji od ludnice koja je bila u Beogradu.

Prema pisanju srpskih medija, na dočeku u Beogradu bilo je više desetaka tisuća ljudi. U Njemačkoj njih tek nešto više od 1000 na proslavi povijesnog zlata za njemačke košarkaše. Svi igrači bili su odjeveni u crne majice na kojima je pisalo “Svjetski prvaci 2023.”, a s najvećim ushitom dočekan je MVP natjecanja Dennis Schröder.

Podsjetimo, njemačka košarkaška reprezentacija po prvi put u povijesti osvojila je naslov svjetskog prvaka pobijedivši u nedjeljnom finalu odigranom u Manili reprezentaciju Srbije 83:77. Bila je jedina momčad na turniru koja je natjecanje završila bez poraza.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr

Sportske Novosti HR » Košarkaške prvake svijeta u Njemačkoj je dočekalo oko 1000 ljudi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Dobrodošli na našu stranicu s sportskim vijestima! Mi smo vaš pouzdan izvor najnovijih sportskih informacija. Pratimo sve važne sportske događaje, igrače i momčadi kako bismo vam pružili brze i relevantne vijesti. Bez obzira jeste li zaljubljenik u nogomet, košarku, tenis ili bilo koji drugi sport, ovdje ćete pronaći sve što trebate. Naša strast prema sportu odražava se u svakom članku i izvještaju. Budite u tijeku s najnovijim rezultatima, analizama i pričama iz svijeta sporta - sve na jednom mjestu.